ads

Matovič vo vlastnej pasci

Igor s koaličnými partnermi sa vybrali spraviť si pracovné stretko do nemocnice za parťákom Borisom, ktorý tam leží po havárii, ktorá sa v čase nimi nariadeného lockdownu ani nemala stať. Ako sa ukázalo, majiteľ krízového štábu tým porušil vlastné zákazy.

Rešpekt k ťažkej práci

Z nemocnice, kde bol hospitalizovaný najvyšší ústavný štartér sme sa dozvedeli, že priateľky, ktoré ho tam chodievali navštevovať, sa dostávali do konfliktov so sestričkami.

Urobil som dnes s týmto vzorom kresťansko-konzervatívnej morálky ešte jeden vtip. Je už ale kúsok vulgárny, takže ho radšej nedám verejne. Je to ďalší zo stoviek bonusov pre predplatiteľov mojej mobilnej appky. Ak ich chcete všetky vidieť, tu si appku stiahnite:

 

Vlakové hliadky 2020

Boli nedávno také časy, keď v rámci lacného proma fašisti posielali jednobunkovcov hliadkovať vo vlakoch, či všetci dodržujú platné pravidlá. Neviete, či to ešte stále robia?

Aktuálne Ficove možnosti

Po 12 rokoch premierovania to Robert Fico dotiahol až do stavu, kde stoja pred ním tieto dve možnosti a on si z nich očividne jednu vybral. 

Urobil som včera s týmito zúfalcami dobrovoľne šíriacimi koronu a Ficove záujmy aj ďalší vtip. Ale je ešte úprimnejší, takže je mi jasné, čo by nasledovalo, keby som ho dal verejne. Uvidia ho len predplatitelia mojej mobilnej appky. Ak chcete medzi nich patriť, tu si appku stiahnite: